Viaport Asia Yaşamın Tüm Renkleri Burada

Via Properties’in İstanbul’daki ilk yatırımı olarak 2008 yılında hayata geçirdiği Viaport Asia Outlet Shopping, bugün Türkiye’nin en çok ziyaretçi çeken yaşam merkezlerinden biridir.

Toplam 365 bin metrekarelik alan üzerine kurulu olan Viaport Asia, 250 mağazası, 4000 bin araçlık otoparkı, eğlence merkezleri, sineması ve diğer tüm ihtiyaçlara cevap veren tesisleriyle sosyal yaşam ve alışverişin merkezi haline geldi.

Açıkhava mimarisi ile cadde konseptinde tasarlanan Viaport Asia, “outlet” mağazalarıyla, kaliteyi uygun fiyatlarla ziyaretçilerinin hizmetine sunmaktadır. Göl kenarında konumlanan yeme içme alanlarında, şehrin gürültüsünden uzak, tavus kuşları, tavşanlar, köpekler, kediler ve eşsiz peyzajı ile Viaport Asia, doğa ile iç içe bir atmosfere sahiptir.

Viaport Asia, Ponny Club, Eğlence Merkezi, Bowling ve Sinemasıyla ailece eğlenceyi doruklara çıkarmaktadır.

Akdeniz kasabası havasında tasarlanan sokaklarda, yol boyu konumlanan mevsim çiçekleri, vitrinlerin ışıltısıyla birleşerek doyumsuz bir manzara oluşturan Viaport Asia içerisinde bulunan, Kapalıçarşı’nın minyatür mimarisiyle donatılmış Bedesten’de ziyaretçilerimizi adeta tarihe yolculuğa çıkarmaktadır. Devlet sanatçıları tarafından 3 ayda işlenen kubbesi ile göz dolduran Bedesten, akustik yapısı ve heybetiyle ziyaretçilerin uğrak noktası konumundadır.

Viaport Asia içerisinde bulunan Crowne Plaza İstanbul Asia Hotel, uluslararası misafirlerin İstanbul’daki en çok tercih edilen markası durumundadır. Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika mesafede bulunan Viaport Asia, yıllık 25 milyon ziyaretçisinin yüzde 30’sine yakın yabancı ziyaretçidir.

Viaport Asia, konumu, mimarisi, fonksiyonları ile Türkiye’nin en başarılı alışveriş ve yaşam merkezi yatırımlarından biridir.”

Viaport’taki yenilikleri ilk önce siz duymak istiyorsanız

Hemen E-Posta listemize kayıt ol. Hem kampanyalardan ilk sen haberdar ol hem de sürpriz fırsatlardan faydalan...

Bilgilerinizin doğru olduğunu lütfen kontrol ediniz. Aksi durumda tarafınıza ulaşmamız ve cevap almanız zorlaşacaktır.